KURUMSAL

BİZ KİMİZ

services_image

Urban Fun Factory, 10 yıllık profesyonel deneyim ve etkili kadroya sahip, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının, fuar, kongre, seminer, ulusal ve uluslararası organizasyonlarını icra eden, projelerini uluslararası platforma taşıma misyonuna sahip firmadır.

Urban Fun Factory, güçlü alt yapısı ve hizmet kalitesiyle global normlarda, ülkemizi enformasyon çağına taşıyacak ikili görüşmeler, etkili tanıtım kampanyaları ve pazarlama faaliyetleriyle yıllardır ülke ticaretimizin gelişmesine katkıda bulunan, yurtdışı fuarlarda ülkemizi gururla temsil eden HHB expo'nun eğlence sektöründe uzmanlaşmış yönetiminin kurduğu, ulusal ve uluslararası festival, konser, atölye çalışmaları, turnuvalar ve spor müsabakaları gibi özel etkinlikler, kongreler, seminer ve fuarlar halinde kurgulanmak üzere işlenen; bilinen kavramlara yenilikçi içerikler kazandıran bir fabrikadır.

KEŞİF SONDAJI

Urban Fun Factory, farklılıklar oluşturabilecek detayları yakalar ve bu şekilde rekabet üstünlüğü olan yenilikçi ürünler üretir. UFF, keşfedilmişi keşfetmek için zaman ve para harcatmaz.

AR-GE

Urban Fun Factory, aslında orada olan; ancak, henüz gün ışığına çıkmamış potansiyelleri yaratıcı çaba ve bilgi birikimiyle harmanlayarak yeni uygulamalarda kullanılmak üzere projelendirip hedeflerinizi üretim bandına aktarır.

ÜRETİM BANDI

Artık üretim başlıyor!

Üretim bandına aktarılan projeler ulusal ve uluslararası festival, konser, atölye çalışmaları, turnuvalar ve spor müsabakaları gibi özel etkinlikler, kongreler, seminer ve fuarlar halinde kurgulanmak üzere işlenir. Fabrika, bunları uygun devreler haline getirip hedef kitleyle buluşturmayı amaçlar. Yaratılan her bir devrenin bir ruhu ve ambiansının olması öncelikli hedeflerinden biridir.

Konsept, hedeflenen kitlenin üzerinde iz bırakacak, marka sadakatini artıracak ve farkındalık yaratacak hususların belirlenmesiyle oluşturulur

"UFF ilham alınacak projeler yaratır!"

-->